ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

"АВТОТРАНСПОРТНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"

dom white pismo white set white


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056) 411-50-07

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Підготовчі курси

  У ВСП "Автотранспортний фаховий коледж Криворізького національного університету"

функціонують ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

для майбутніх абітурієнтів.

 

 

 

Підготовчі курси для вступу в коледж створені з метою надання освітньої допомоги громадянам в освоєнні та вдосконаленні знань та умінь з навчальних дисциплін «Математика» та «Українська мова».

      Кожен у своєму житті проходить через цей етап, коли потрібно визначитися з напрямком майбутньої діяльності і докласти максимум зусиль, щоб втілити в життя все раніше задумане.Зміст підготовчих курсів визначається навчальними програмами з конкурсних предметів (визначених правилами прийому): математика та українська мова.

       Слухачі підготовчих курсів зможуть підтягти і вдосконалити свої навички та здібності, на належному рівні підготуватися до вступних іспитів. До того ж за допомогою підготовчих курсів для вступу в коледж, абітурієнти збагачуються новим, корисним і важливим матеріалом, мають можливість дистанційно отримувати додаткові завдання. Випускники підготовчих курсів володіють певними перевагами, на які варто звернути свою увагу. Тим більше курси дають можливість морально підготуватися до майбутніх життєвих змін.

 Якщо Вас цікавлять підготовчі курси для вступу в коледж, значить, Вам варто скористатися компетентною і професійною допомогою нашого навчального закладу.

 


УВАГА!

Оголошується набір на

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ 


    До складу слухачів підготовчих курсів Автотранспортного коледжу ДВНЗ КНУ зараховуються учні випускних 9-х та 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл, ліцеїв, гімназій, а також випускники минулих років. Набір слухачів на підготовчі курси здійснюється згідно з графіком проведення занять.

Термін навчання – 6 місяців. Початок занять з 1 жовтня по мірі набору груп.

Щоб стати слухачем курсів, можна скористатись онлайн реєстрацією та/або

подати (каб.№17) такі документи:

      üзаяву одного з батьків;

üкопію коду платника податку одного з батьків;

üкопію паспорта одного з батьків;

üкопію ID-карти з обох сторін (до неї копія витягу з єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання), або копію свідоцтва про народження слухача;

Зарахування до складу слухачів здійснюється на підставі укладеного договору про надання освітньої послуги та оплати за половину або повний курс навчання.

Тел. для довідок: (0564)94 83 23;       067 185 0207

 

 

Положення про підготовчі курси


imgonline-com-ua-CompressBySize-NHOKoGs2HY


 photo 2024-03-02 11-16-58

photo 2024-03-02 11-17-35

photo 2024-03-02 11-17-39

photo 2024-03-02 11-17-43

photo 2024-03-02 11-17-48

photo 2024-03-02 11-17-52

photo 2024-03-02 11-17-57


Паспорт-2022

 


 

Анкетування слухачів підготовчих курсів щодо якості роботи підготовчого відділення коледжу

voliyut-700x357

Для аналізу та покращення роботи підготовчих курсів в Автотранспортному коледжі серед слухачів підготовчого відділення було проведено анкетування оцінки якості викладання дисциплін, в якому взяло участь 82 курсанта, що складає 56% від загальної кількості учнів.

Результати анкетування показали, що 99% курсантів задоволені вибором підготовчих курсів, їх ціною та якістю. 46% курсантів зазначили, що після початку занять на підготовчому відділенні коледжу у них підвищились оцінки в школі з української мови та математики, 65% учнів стали робити менше помилок при написанні диктантів з української мови, 40% стали впевненішими у своїх знаннях з математики. 64% курсантів на підготовчих курсах змогли вивчити та зрозуміти складні теми зі шкільної програми, в яких у них були прогалини. У 47% учнів з’явилась впевненість в тому, що їм буде під силу легко здати вступні екзамени та вступити до коледжу. 53% курсантів за час навчання відчули себе студентами, пройшли акліматизацію та познайомились з викладачами коледжу. Нажаль, лише 18 курсантів (23%) навчання на підготовчих курсах навчило само організовуватись та бути більш самостійними. 52% курсантів з впевненістю відмічають, що вже знайшли собі друзів серед одногрупників.

Що ж стосується роботи викладачів на підготовчих курсах, то курсанти оцінили їх роботу таким чином:

Graf opit

 


 
Усі права захищено. Автотранспортний фаховий коледж Криворізького Національного Університету. Україна, Кривий Ріг.