ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

"АВТОТРАНСПОРТНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"

dom white pismo white set white


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056) 411-50-07

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Фотогалерея

Випуск 2020

Випускник

 


Випуск 2019 року

 


          В Автотранспортному коледжі відбувся урочистий випуск студентів - молодих спеціаліств. 170 юнаків і дівчат отримали путівку в життя, одержавши дипломи спеціалістів автотранспортного профілю, що гарантує їм широкі можливості для продовження навчання та трудової діяльності у промисловості.


 

Свято мови в коледжі

 

         9 листопада відзначається День української писемності та мови. В цей день, в Автотранспортному коледжі ДВНЗ КНУ, як і по всій Україні, вшановують свою мову, говорять про неї як про мову єднання, миру, європейського орієнтиру в краще майбутнє. В коледжі пройшов тематичний літературно-мистецький захід: «Рідне слово, не мовчи…», який провела викладач української мови, заступник директора з виховної роботи Кормич Наталія. 

         На заході лунали проникливі вірші про мову, чарівні українські пісні, веселив український гумор від відомого майстра сміхослова Павла Глазового. Не обійшлося на заході без промовистої Молитви до мови та щирих українських танців. 

 


 

Кращі серед кращих

 

         Напередодні міжнародного дня студентів в районі та місті пройшли урочистості з нагоди цього свята. 

         Краща студентська молодь району зібралася в урочистій залі виконкому Жовтневої районної у місті Кривому Розі раді.  Кращих студентів вітала заступник голови Костиркіна Раїса Василівна.

          Нагороди, грамоти, отримали студенти нашого коледжу Шило Поліна та Довгань Андрій за високі навчальні досягнення, активну участь в житті коледжу та району.

          Наступного дня, 13 листопада, кращих студентів міста вітав міський голова Юрій Вілкул, який подякував молоді за  їх активну участь в житті своїх навчальних закладів та волонтерську роботу. Серед нагороджених були й наші студенти – Царенко Павло і Сорочинська Анастасія. Царенко Павло був нагороджений почесною грамотою та цінним подарунком, а Сорочинська Анастасія отримала іменну стипендію імені Г.Гутовського та цінний подарунок.


 

Студентський фестиваль «Нове покоління».

 

17 листопада 2015 у Палаці культури «КЗРК» (ім.Фрунзе) в рамках святкування Міжнародного Дня молоді та студентів пройшов студентський фестиваль «Нове покоління», який об’єднав на сцені чотири команди Жовтневого району: «Двигун» Автотранспортного коледжу, команди: Гірничого коледжу, коледжу Економіки та управління, Коледжу електромеханіки. Програма фестивалю складалася з чотирьох конкурсів: «візитівка», «конкурсу капітанів», «конкурсу на кмітливість» і «домашнього завдання».

Веселощі,винахідливість, артистизм, оригінальність були масовими. Важче за всіх довелося суддям: жарти команд підчас виводили з ладу навіть цих запеклих спеців.

Гра нашої команди «Двигун» у складі: Сердечного Юрія (гр.ОРДР-14/1), Солодовник Ірини (гр.ОПА-13/2), Резніченко Олени, Рахманової Азізи (гр.ОПА-14/1), Нємцова Артема, Гугленко Олександра (гр.ЕМАР-15/1) та групи підтримки в особі: Наполова Микити, Рожкова Романа (гр.ОРЕАТ-14/1), Федоришина Івана (гр.ЕМАР-12/1), під керівництвом викладачів коледжу Денисюк І.І. і Кузьменок Т.С. вийшла яскравою і такою, що запам'ятовується. Конкуренція була дуже напруженою. Наша команда виступала дуже сильно, мала свою неповторну «фішку». Після жартів «Двигуна» весь зал ще довго не вгамовувався, заповнюючи вдячним сміхом весь простір до сцени.

         Ми дуже пишаємося нашими хлопцями та дівчатами, вітаємо їх із заслуженою перемогою в номінації «Творча особистість» !!! 

         Бажаємо їм нових жартів і, звичайно ж, блискучих перемог!


В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху викладачами циклової комісії ОПА і БР

Дьяченко В.О.
Звягінцев М.К.


На базі дошкільного навчального закладу № 142 було проведено профілактичну роботу щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Висловлюємо подяку в сприянні проведення заходу керівництву та працівникам ДНЗ №142


 

3 листопада 2015 року в читальній залі коледжу викладачі циклової комісії економічних дисциплін Прокопенко Н.П. та Хмара О.С. провели відкриту виховну годину для студентів 3 курсу на тему:

 

КУЛЬТУРА ВІРТУАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ

 

Виховна година проходила у формі інформативно-виховної бесіди.

Мета виховного заходу: сформувати у студентів основні навички етичного спілкування в мережі Інтернет. Розширити їх віртуальний світогляд, ознайомити з основними термінами та правилами інтернет-спілкування. Сприяти формуванню високоморальної, інтелігентної, вихованої особистості.


 

3 листопада 2015 року в конференцзалі коледжу відбулася зустріч з криворізьким письменником, лауреатом Шевченківської премії Г.Д. Гусейновим.


На базі Автотранспортного коледжу ДВНЗ "КНУ" була проведена спартакіада міста з настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

 


Команда коледжу зайняла ІІ місце.


Суспільна діяльність та виховна робота в коледжі  

в 2015-2016 н.р.

 

 Жовтень щедрий не тільки на врожай, а й на свята.

 За народним календарем 14 жовтня це свято Покрови, а також день українського козацтва.

 Це дуже важливі свята для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити.

 З 2014 року указом Президента України в цей день вшановуємо й захисників України, 14 жовтня – це день захисників України, які своєю мужністю й спинами забезпечують мир і спокій України.

 Студенти коледжу брали активну участь в проведенні районного свята «Козацькому роду - нема переводу»  та в святі «Козацькі забави», що проводився в коледжі.

 В ході проведення змагань студенти коледжу продемонстрували свою козацьку приналежність до славних нащадків, виявили мужність, силу, готовність до захисту рідної землі. Цікаво пройшли спортивні змагання, де наші студенти показали свою спортивну силу. На завершення змагань козаки «Чорногорського куреня» смакували справжній козацький куліш та отримали Грамоту від кошового отамана генерала-полковника козацтва Валерія Силка та цінні подарунки.

Районне свято і свято в коледжі пройшли в піднесеному, веселому дусі, цьому сприяли як сама природа так і настрій свята

Алея закоханих

 

   Педагогічний колектив коледжу не стоїть осторонь усіх суспільних справ, що проводяться в Жовтневому районі.

    Так 22 серпня представники трудового колективу брали участь у відкритті скверу на 44-кварталі. Саме у цей день тут з’явилася алея закоханих, світловий музичний фонтан, які потрапили в ТОП-5 самих романтичних місць України.


День прапора

      День Прапора – особливий день в житті кожного українця. Новий день, нове життя розпочинається з Прапора - символа єдності, неподільності, могутності й процвітання кожної родини, країни.

Як птах золотий в переливах

На прапорі сяє, горить.

Це знак наш, це фабрики, ниви,

Це символ, що будемо жить.

День Незалежності

   Цьогорічний День Незалежності проходив під гаслом: «Україна – це Європа». Активну участь в Дні Незалежності брали комісія: фізичного виховання, філологічна, ОПА і БР. Активно долучалися до участі студенти ІІ курсу та випускниця 2015 року – Милетич Марина. Український костюм представила бібліотекар коледжу, учасниця фольклорного колективу – Ясиновська Т.В.

«Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина У кожнім нашім «Я» - частинка України, Мільйони різни «Я», а разом – Україна!»

День знань

   Навчальний рік у коледжі розпочався 1 вересня традиційною урочистою лінійкою.

«Перше вересня – день особливий

Для усіх хто у коледж іде.

Гарних днів Вам, навчання і допомоги

Пам’ятайте його завжди»

 Слова привітання та кращі побажання отримали студенти коледжу від директора коледжу  Дубінецького В.В., представників робочих колективів, виконкому Жовтневої районної у місті Кривому Розі ради, батьків, старшокурсників.

Посвята в студенти

    Студенти коледжу вже відчули деякі зміни в своєму житті, ставши на один щабель вище. А сьогодні вони отримали статус студента. І про це свідчить перший і вірний товариш – студентський квиток.

    Урочисто і разом з тим весело, по-студентськи, пройшла в коледжі святкова подія – Посвята в студенти.

    Першокурсників з новим статусом вітали студенти ІІІ курсу, кращі колективи ДК ім. Б. Хмельницького.

Спалах

    Бути готовим захистити свою Батьківщину – почесний обов’язок кожного громадянина  України.

   Наші студенти залюбки беруть участь у районній війсково-патриотичній грі «Спалах». В цьому році збірна коледжу «Чорногорські козаки» виборола ІІІ місце й отримала Диплом ті цінні подарунки в різних спортивно-війскових номінаціях.

День вчителя

  В першу неділю жовтня відзначаємо День вчителя. Студенти коледжу підготували святкову програму, щоб привітати з професійним святом усіх педагогів, майстрів виробничого навчання, всіх тих, хто причетний до справи виховання й навчання молоді.


 
Усі права захищено. Автотранспортний фаховий коледж Криворізького Національного Університету. Україна, Кривий Ріг.