dom white pismo white set white

АВТОТРАНСПОРТНИЙ КОЛЕДЖ

ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

biz

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056)407-30-61

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Новини коледжу
Школа безпечного руху

Цього тижня на презентації спеціальностей до Автотранспортного коледжу завітали випускники школи № 86. Дякуємо всім учасникам за цікаво та продуктивно проведений час!

 IMG 20190207 134134  IMG 20190207 134543

 
Навчально-методичний семінар

24 січня 2018 в Автотранспортному коледжі відбувся навчально-методичний семінар для голів циклових комісій та викладчів коледжу щодо використання інформаційних технологій при оформленні звітної документації.

Титулка

 
Фестиваль інновацій

У рамках заходу заплановано проведення:

  • круглого столу «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»
  • конкурс стартап проектів
  • конкурс інноваційних проектів
  • навчальний тренінг щодо інноваційної діяльності

Участь у заходах безкоштовна

Для реєстрації для участі у тому чи іншому заході необхідно до 10 квітня заповнити гугл-форму та надіслати потрібну інформацію організаторам.

Додаткова інформація щодо участі у Фестивалі інновацій в навчально-

методичному кабінеті коледжу.

 
Відкрите бінарне заняття
Відкрите бінарне заняття з дисциплін: «Електрообладнання автомобілів» та «Обчислювальна техніка» на тему: "Світлові прилади автомобіля" відбулось 18 грудня. Студенти групи ОРА-16-1 отримали масу корисної інформації, з цікавістю сприймали матеріал та працювали на занятті, використовуючи інформаційні технології и фото кодлажи - сделайте пожалуйста их одинакового размера чтоб были.
 
Тиждень ЦК природничо-математичних дисциплін

Завжди цікаво та яскраво відбувається в коледжі тиждень цикловї комісії природничо-математичних дисциплін. Цього року в рамках тижня проведено не тільки ряд заходів зі студентами коледжу, а й круглий стіл для викладачів природничо-математичних дисциплін Північного регіону.

 
Проект «Безпека на дорозі — безпека життя!»

Сьогодні випускники КЗШ № 97 з цікавістю та задоволенням взяли участь у проекті «Безпека на дорозі — безпека життя!» фото-коллажи - перенаправленніе письма отправлю слеом за этим.

  

 
Вітаємо переможців

 
День Гідності та Свободи

21 листопада 2018 в Автотранспортному коледжі відбулася лінійка - реквіум з нагоди п'ятої річниці Революції Гідності. Хвилиною мовчання студенти вшанували тих, хто віддав своє життя за нашу єдину країну - Україну. Літературна композиція була ілюстрована документальним фільмом про події лютого 2013

1

 
Проект «Безпека на дорозі — безпека життя!»

Учні Криворізької загальноосвітньої школи №65 долучитися до проекту «Безпека на дорозі — безпека життя!» Подальші пізнавальні тренінги та квести чекають на дітей в стінах Автотранспортного коледжу.

1 2

 
Відкрите заняття з дисципліни «Обчислювальна техніка»

15.11.2018 викладач Тарабаренко О.П. провела відкрите заняття з дисципліни «Обчислювальна техніка» на тему: "Побудова різних типів діаграм в MS Excel"

123

 
Вітаємо переможців турніру "Знавці інформатики"!

15 листопада на базі Індустріального коледжу відбувся конкурс знавців інформатики - студенти 5 навчальних закладів регіону боролись за звання кращого. Наші студенти показали найкращі результати! Ми - єдина команда, що дійшла до останніх конкурсів в повному складі. Частокол Дмитро, ст.гр. ОРЕАТ - 17 отримав сертифікат учасника, залишивши гру передостаннім, а Рой Маргарита, ст.гр. ОПА-17-2 стала абсолютною переможницею турніру! Пишаємося переможцями і вітаємо їх!

 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 з 16

Усі права захищено. Автотранспортний коледж ДВНЗ КНУ. Україна, Кривий Ріг.