dom white pismo white set white

АВТОТРАНСПОРТНИЙ КОЛЕДЖ

ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

biz

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056) 494-83-23

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Новини коледжу
Безпека на дорозі - безпека життя!

Цього тижня проект "Безпека на дорозі - безпека життя!" пройшов в форматі Квест-програми для учнів 8 класу Криворізької санаторної школи-інтернат № 5 та учнів 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи-інтернат №1. Дякуємо всім учасникам проекту!

 
Екскурсія до кар'єру

26 березня студени групи ЕРМО-18-1 Румянцев В., Кох Д., Петровський Д. під керівництвом викладача Піліпей Л.П. здійснили екскурсію на Глеюватський кар'єр підприємства ПАТ "ЦГЗК" в рамках роботи чемпіонату по рішенню реальних виробничих завдань компанії МЕТІНВЕСТ.

 
Регіональний конкурс-захист методичних розробок

 
Науково-творча конференція "Україна єдина - творчість молодих"

28 лютого 2019 студенти Автотранспортного коледжу під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Ратомської З.С. взяли участь у Міжрегіональній науково-творчій конференції "Україна єдина - творчість молодих". Токовий Д., Гайдамака О., Стариковський М., Мурашов Д., Куліков Д. представили творчі роботи "Моя професія - найкраща" та посіли призові місця, отримали сертифікати.
Вітаємо переможців!

IMG-08965fbec52a5fede676ab4dc8382d2f-V

 
Засідання Школи молодого викладача

25.02.2019 р. в НМК коледжу методистом  Кісельовою С.П. було проведено засідання Школи молодого викладача коледжу на тему: «Дидактичні  ігри  та  інтерактивні  методи,  їх використання на заняттях і позааудиторних заходах».

 
Економічний брейн-ринг - 2019

19 лютого 2019 року на базі Автотранспортного коледжу ДВНЗ КНУ серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг пройшов регіональний захід - конкурс-гра «Економічний брейн-ринг - 2019».

 
Школа безпечного руху

Цього тижня на презентації спеціальностей до Автотранспортного коледжу завітали випускники школи № 86. Дякуємо всім учасникам за цікаво та продуктивно проведений час!

 IMG 20190207 134134  IMG 20190207 134543

 
Навчально-методичний семінар

24 січня 2018 в Автотранспортному коледжі відбувся навчально-методичний семінар для голів циклових комісій та викладчів коледжу щодо використання інформаційних технологій при оформленні звітної документації.

Титулка

 
Фестиваль інновацій

У рамках заходу заплановано проведення:

  • круглого столу «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»
  • конкурс стартап проектів
  • конкурс інноваційних проектів
  • навчальний тренінг щодо інноваційної діяльності

Участь у заходах безкоштовна

Для реєстрації для участі у тому чи іншому заході необхідно до 10 квітня заповнити гугл-форму та надіслати потрібну інформацію організаторам.

Додаткова інформація щодо участі у Фестивалі інновацій в навчально-

методичному кабінеті коледжу.

 
Відкрите бінарне заняття
Відкрите бінарне заняття з дисциплін: «Електрообладнання автомобілів» та «Обчислювальна техніка» на тему: "Світлові прилади автомобіля" відбулось 18 грудня. Студенти групи ОРА-16-1 отримали масу корисної інформації, з цікавістю сприймали матеріал та працювали на занятті, використовуючи інформаційні технології и фото кодлажи - сделайте пожалуйста их одинакового размера чтоб были.
 
Тиждень ЦК природничо-математичних дисциплін

Завжди цікаво та яскраво відбувається в коледжі тиждень цикловї комісії природничо-математичних дисциплін. Цього року в рамках тижня проведено не тільки ряд заходів зі студентами коледжу, а й круглий стіл для викладачів природничо-математичних дисциплін Північного регіону.

 
<< Перша < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Остання >>

Сторінка 1 з 16

Усі права захищено. Автотранспортний коледж ДВНЗ КНУ. Україна, Кривий Ріг.