dom white pismo white set white

АВТОТРАНСПОРТНИЙ КОЛЕДЖ

ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

biz

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056)407-30-61

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

VII міська науково-технічна конференція

25 квітня 2018 в Автотранспортному коледжі відбулась VII міська науково-технічна конференція «Відкриваємо світ науки», в якій взяло участь 45 учасників з 6 вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. м. Кривого Рогу.

Роботи молодих науковців були представлені в трьох секціях: секція  №1 «Проблеми та тенденції розвитку промислового комплексу», секція №2 «Обслуговування та ремонт електромеханічного обладнання», секція №3 «Технічні наглядні засоби в освіті та на підприємстві (стендова)».

1

Оцінювання робіт по секціях здійснювало почесне журі, в складі якого були професора та доценти ДВНЗ «Криворізький національний університет», провідні спеціалісти ПрАТ «ЦГЗК», ТОВ «Черметавтоматика» та викладачі спеціальних дисциплін Гірничого міського базового коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Переможці конференці:

Секція  №1 «Проблеми та тенденції розвитку промислового комплексу»

І місце Билина Олексій Сергійович, Попов Ростислав Васильович, студенти Гірничо-електромеха-нічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІ місце Непрін Євген Генадійович, Сенін Максим Павлович, студенти Гірничо-електромеха-нічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІ місце Кривонос Анна Едуардівна, студентка Гірничого коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІІ місце Чапля Юлія Олександрівна, Піскун Сергій Олександрович, студенти Індустріального коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІІ місце Скиба Олександр Сергійович, Роман Ігор Вадимович, студенти Політехнічного  коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

Секція №2 «Обслуговування та ремонт електромеханічного обладнання»

І місце Герман Гліб Юрійович, Сергійко Владислав Русланович, студенти Індустріального коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІ місце Коваленко Антон Олегович, студент Індустріального коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІ місце Глущенко Іван Олександрович, Данилов Вадим Олександрович, студенти Автотранспортного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІІ місце Бібік Микита Сергійович, студент Гірничого коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІІ місце Логвинюк Вікторія Вадимівна, студентка Інгулецького коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

Секція №3 «Технічні наглядні засоби в освіті та на підприємстві (стендова)»

І місце Мурашов Максим Миколайович, Єрьоменко Олександр Валерійович, студенти Гірничо-електромеха-нічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІ місце Захарченко Євген Сергійович, Шкодич Владислав Євгенович, студенти Автотранспортного  коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІ місце Угніч Ігор Сергійович, студент Індустріального коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІІ місце Ткаченко Сергій Ігорович, Кукса Всеволод Ігорович, студенти Гірничо-електромеха-нічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ІІІ місце Ткаченко Сергій Ігорович, Ситник Олександ Олегович, студенти Гірничо-електромеха-нічного коледжу ДВНЗ ««Криворізький національний університет»

Вітаємо молодих науковців – майбутню еліту нації!

 
Усі права захищено. Автотранспортний коледж ДВНЗ КНУ. Україна, Кривий Ріг.