ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

"АВТОТРАНСПОРТНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"

dom white pismo white set white


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056) 411-50-07

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Відгуки випускників

 

Шевченко Ілля

 

Студент ІV курсу

 

ЕРМО-17-1/9

 

Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних машин і обладнання

 

 

У 6 класі ми з другом будували машину з колес, які знайшли у нього в гаражі та руля, що був на горищі. Це було весело. А потім ми задумались: де навчатись та де працювати.  Машини мені подобаються з дитинства, і я вже у 8 класі дізнався про Автоколедж. І ось я тут.

 

 

На даний час після пар я підробляю автомаляром, ця робота мені теж дуже подобається. Суть цієї роботи в тому, щоб підготувати деталь до ґрунтування, а саме (на прикладі бампера): збити глянець, запаяти або вирівняти феном, зашпаклювати, зашліфувати.  Процес потребує уваги та точності.

 

 

На фото трохи процесу. Для того, щоб пил від ґрунту або краска не потрапили на автомобіль, він накривається плівкою.IMG 20201019 141021 IMG 20201019 141221 IMG 20201019 141504

IMG 20201019 141312 IMG 20201019 141150 IMG 20201019 141342

IMG 20201019 141421 IMG 20201019 141445


 


 

 

Всім привіт!

Мене звати Пензов Олександр,  я навчаюсь на 1 курсі у групі ОПА-20-1/9

З 12 років почав дивитися відео на ютубі про роботу водіїв фур та принципи перевезення вантажів та дуже захопився.

Одного разу я сидів у кабіні фури,  мені так сподобалось,  що я остаточно вирішив,  що у майбутньому буду працювати у сфері вантажних перевезень.

Пізніше я  задумався,  куди я хочу вступати та, беручи до уваги моє захоплення,  подав документи до Автотранспортного коледжу.

Коли здав всі вступні випробування,  мені зателефонували з приймальної комісії та сказали,  що я пройшов -  я був дуже щасливий.

Моя мрія -  закінчити коледж,  отримати водійські права та влаштуватися на роботу до компанії Magistral Transport,  що займається  міжнародними вантажними перевезеннями на території Європи. Обрав саме цю компанію,  бо там працюють мої знайомі і я вже дізнався,  які вимоги для влаштування на роботу.

З часом планую відкладати гроші та придбати власну фуру,  потім ще одну,  щоб на мене хтось працював.

Отже,  такі в мене цілі.  Головне,  щоб було бажання,  адже моє майбутнє залежить від мене.

 

 

 

IMG 20210309 101250

 

 

 


 


Лейнер Андрій

Студент ІІ курсу

ОРА-19-2/9

Обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів

Захоплююсь автомобілями з 5 класу. Як кожному хлопчику мені подобалось гратися машинками. В 9 класі мені пощастило попрацювати в СТО. З того моменту я зрозумів, що автомобілі – це моє. Дізнався в інтернеті про Автоколедж і записався на підготовчі курси.

Моє захоплення – ремонт автомобілів. Це як дихати киснем.

Займаюсь повним ремонтом автомобілів починаючи з заміни мастила та закінчуючи ремонтом усіх агрегатів. Сам же на роботі вчусь їздити на автомобілі, і з кожним разом виходить краще.

Так як я на ІІ курсі, роботу  з навчанням доводиться поєднувати таким чином: одразу після занять іду на роботу,  повертаюся додому ввечері та виконую домашнє завдання.

Моя улюблена дисципліна "Автомобілі",  яку викдадає Агапоненко Марія Олександрівна.

Загалом навчання у коледжі дуже відрізняється від школи.  Тут все добре організовано,  всі ставляться один до одного з повагою.  Наша група дружня,  всі піджартовують один з одного та ніхто не ображається.  Мене як старосту дослухаються та виконують мої доручення

 

 

 

 IMG 20201021 094453 323 IMG 20201019 145648 280 IMG 20201021 094444 800

 IMG 20201019 145654 517 IMG 20201021 094448 964

 

 

 


 

 

 

Діжевський Максим Валерійович

Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів

ОРЕАТ-12-1/9

Рік випуску 2016

Автомобілями захоплювався з дитинства, як іграшковими моделями,  так і справжніми залізними конями.  Навіть хотів стати водієм маршрутки,  керувати великою машиною та постійно знайомитися з новими людьми.

Роки,  що пройшли в автотранспортному коледжі,  запам'ятались веселими,  яскравими. Дуже подобалось навчатися і за це велика вдячність педагогічному колективу коледжу!

Також дуже подобались концерти та спортивні заходи. Завжди було цікаво і спостерігати і брати участь. Для активної та творчої молоді тут створені всі умови для самореалізації.

Практику проходив на Південному гірничо-збагачувальному комбінаті. На практиці ми виконували роботи з  ремонту різних вузлів та  агрегатів автомобілів та автобусів. Вчились працювати з технічною документацією.

Після коледжу вступив до Криворізького національного університету на автомобільне відділення. Навчався 5 років і отримав диплом  магістра.

Влаштувався на роботу водієм до Центрального ГЗК. Робота виявилась дуже цікавою, часто бував у кар'єрі, на власні очі спостерігав технологічний процес видобування, транспортування та переробки залізної руди. Під час роботи на ЦГЗК освоїв нові професії: водій навантажувача, водій великовантажного автомобіля «БЕЛАЗ». Дуже стали у нагоді знання, отримані у коледжі.

На даний час працюю майстром виробничого навчання у автотранспортному коледжі. Отриманий досвід жадаю передати  підростаючому поколінню, намагаюсь зробити навчальний процес однаково цікавим як для хлопців так і для дівчат. Зберегти всі найкращі традиції коледжу та

примножити їх.

 

 

 Відгук IMG 20210309 093332 551 IMG 20210309 093336 249

 IMG 20210309 093339 296 IMG 20210309 093341 308

 

 


 

                                      Царюк Денис

ОРА-14-2/9

Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

                                  Рік випуску 2018

                                           caruk denis


В дитинстві я спостерігав за дідусем, який працював водієм швидкої допомоги та мріяв теж стати водієм або автомеханіком. Тому, коли
настав час обирати навчальний заклад, довго розмірковувати не довелося і я надав документи для вступу до Автотранспортного коледжу на спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

 

Класним керівником в нашій групі була Пошелюк Ірина Степанівна. Ірина Степанівна добре вміла організувати нас, тому час навчання запам'ятався гарним настроєм та дружньою атмосферою у групі. З викладачів більш за все запам’яталися Мотенко Ольга Миколаївна та Агапоненко Микола Іванович. Ці викладачі можуть зацікавити та добре ладнають зі студентами, завжди допоможуть та додатково пояснять матеріал.

 

Практику проходив у Криворізькому автоцентрі «УкрАвто», який займається сервісним обслуговуванням автомобілів, реалізацією оригінальних запчастин, аксесуарів; є офіційним дилером автомобілів в Україні та здійснює страхування авто.

 

На практиці я ознайомився з організацією роботи автосервісу, вивчав принципи роботи з обладнанням, яке використовують при виконанні робіт з технічного огляду та планового ремонту автомобілів.

 

Разом з керівником практики від підприємства я виконував роботи з заміни та дрібного ремонту вузлів та агрегатів, мастильні роботи.

 

Після випуску з коледжу почав працювати розвальщиком (спеціалістом з розвалу-сходження) в автосервісі «Развал-Схождение Кривой Рог «AlignerGroup». Автосервіс вважається одним із найкращих у місті. Має два відділення: в районі соцміста (обслуговуються тільки легкові автомобілі) та у Центрально-Міському районі (всі автомобілі – легкові, спортивні, мікроавтобуси, вантажні автомобілі невеликих розмірів).

 

Регулювання розвалу-сходження – розповсюджена та затребувана послуга в сучасному автосервісі.Для роботи розвальщиком потрібно гарно знати будову ходової частини автомобіля. Колеса автомобіля повинні бути встановлені під певними кутами. Якщо їх значення не відповідають рекомендованим заводом-виробником параметрам, то автомобіль буде заносити в сторону; він втратить стійкість та можливий підвищений та нерівномірний зніс шин.

За два роки роботи в автосервісі я жодного разу не пожалкував та не розчарувався у виборі професії. Великими плюсами моєї роботи вважаю гарну зарплату та можливість посидіти за кермом крутих автомобілів.


car 1 car 2 car 3car 4 car 5 car 6


 

car 7 car 8 car 9

 

  

                                        Солових Артур

                                           ОПА-14-2/9

                    Організація перевезень і управління на

                          автомобільному транспорті

                                      Рік випуску 2018

solovih 10
З самого дитинства я захоплювався автомобілями та усим, що з ними пов’язане. Цю любов до транспорту я перейняв від батька, який все своє життя присвятив автомобілям.

 

 

Навчання в коледжі у мене проходило дуже активно, адже я був головою Студентського самоврядування. Було багато різних заходів, де мені доводилось виступати. З радістю допомагав студентам молодших курсів, тому що сам колись був на їхньому місці.


Взагалі всі дисципліни гарні, всі викладачі досвідчені.

Дуже запам’ятались дисципліни:

Філософія – любив, так би мовити, пофілософствувати на парах;

Креслення – викладач цікаво подавав інформацію, вчив правильно креслити. Визнаю, навіть допомагав своїм одногрупникам в цьому, мені це подобалось;

Автомобілі – ця дисципліна була пов’язана з моєю безпосередньою майбутньою професією.

Хочу подякувати свого улюбленого класного керівника Будовську Наталію Анатоліївну, яка підтримувала мене протягом всього навчання, допомагала та давала цінні поради.

 

Практику проходив на ПАТ «Північтранс». Запам'ятався дружній колектив. Дуже відкриті до спілкування та навчання студентів люди.

З одногрупниками ми навчались правильно заповнювати маршрутні листи, випускали водіїв на маршрути.

Після випускного у 2018 році поїхав жити до міста Санкт-Петербург.

 

Влаштувався на роботу в компанію ООО «Транс-Груп» Спб спеціалістом з міжнародних перевезень. Компанія спеціалізується на перевезенні TEU (морських контейнерів) на вантажних автомобілях.


Як тільки прийшов працювати в компанію будучи «зеленим» займався паперовою тяганиною, бо було мало досвіду. Але з часом мій керівник Шанін О.Г. виділив трьох клієнтів, з якими я працював. В мої обов’язки входило спілкуватися з ними, давати ставки на перевезення вантажу. В основному був напрямок Китай та найближчі провінції. Також були перевезення негабаритів, які мені теж доводилося контролювати на перевантажувальних пунктах Росії та Фінляндії, керувати навантажувально-розвантажувальними роботами.

 

Про мою роботу можна було б говорити довго, це було дуже цікаво.

В 2020 році був вимушений повернутися в рідне місто Кривий Ріг.

На даний час працюю в компанії Meest Express, яка теж спеціалізується на перевезенні вантажів та посилок. Під моїм керівництвом близько 30 кур'єрів, яким я маю скласти маршрути по місту ї випустити їх на маршрут як можна швидше, контролювати їх в процесі роботи.


solovih 1 solovih  2 solovih 3

solovih 4 solovih 5 solovih 6

solovih 7 solovih 8 solovih 9

 
Усі права захищено. Автотранспортний фаховий коледж Криворізького Національного Університету. Україна, Кривий Ріг.