ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

"АВТОТРАНСПОРТНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"

dom white pismo white set white


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056) 494-83-23

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Відгуки випускників

 

 

                                         Царюк Денис

                                           ОРА-14-2/9

Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

                                      Рік випуску 2018

                                           caruk denis


В дитинстві я спостерігав за дідусем, який працював водієм швидкої допомоги та мріяв теж стати водієм або автомеханіком. Тому, коли
настав час обирати навчальний заклад, довго розмірковувати не довелося і я надав документи для вступу до Автотранспортного коледжу на спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

 

Класним керівником в нашій групі була Пошелюк Ірина Степанівна. Ірина Степанівна добре вміла організувати нас, тому час навчання запам'ятався гарним настроєм та дружньою атмосферою у групі. З викладачів більш за все запам’яталися Мотенко Ольга Миколаївна та Агапоненко Микола Іванович. Ці викладачі можуть зацікавити та добре ладнають зі студентами, завжди допоможуть та додатково пояснять матеріал.

 

Практику проходив у Криворізькому автоцентрі «УкрАвто», який займається сервісним обслуговуванням автомобілів, реалізацією оригінальних запчастин, аксесуарів; є офіційним дилером автомобілів в Україні та здійснює страхування авто.

 

На практиці я ознайомився з організацією роботи автосервісу, вивчав принципи роботи з обладнанням, яке використовують при виконанні робіт з технічного огляду та планового ремонту автомобілів.

 

Разом з керівником практики від підприємства я виконував роботи з заміни та дрібного ремонту вузлів та агрегатів, мастильні роботи.

 

Після випуску з коледжу почав працювати розвальщиком (спеціалістом з розвалу-сходження) в автосервісі «Развал-Схождение Кривой Рог «AlignerGroup». Автосервіс вважається одним із найкращих у місті. Має два відділення: в районі соцміста (обслуговуються тільки легкові автомобілі) та у Центрально-Міському районі (всі автомобілі – легкові, спортивні, мікроавтобуси, вантажні автомобілі невеликих розмірів).

 

Регулювання розвалу-сходження – розповсюджена та затребувана послуга в сучасному автосервісі.Для роботи розвальщиком потрібно гарно знати будову ходової частини автомобіля. Колеса автомобіля повинні бути встановлені під певними кутами. Якщо їх значення не відповідають рекомендованим заводом-виробником параметрам, то автомобіль буде заносити в сторону; він втратить стійкість та можливий підвищений та нерівномірний зніс шин.

За два роки роботи в автосервісі я жодного разу не пожалкував та не розчарувався у виборі професії. Великими плюсами моєї роботи вважаю гарну зарплату та можливість посидіти за кермом крутих автомобілів.


car 1 car 2 car 3car 4 car 5 car 6


 

car 7 car 8 car 9

 

  

                                        Солових Артур

                                           ОПА-14-2/9

                    Організація перевезень і управління на

                          автомобільному транспорті

                                      Рік випуску 2018

solovih 10
З самого дитинства я захоплювався автомобілями та усим, що з ними пов’язане. Цю любов до транспорту я перейняв від батька, який все своє життя присвятив автомобілям.

 

 

Навчання в коледжі у мене проходило дуже активно, адже я був головою Студентського самоврядування. Було багато різних заходів, де мені доводилось виступати. З радістю допомагав студентам молодших курсів, тому що сам колись був на їхньому місці.


Взагалі всі дисципліни гарні, всі викладачі досвідчені.

Дуже запам’ятались дисципліни:

Філософія – любив, так би мовити, пофілософствувати на парах;

Креслення – викладач цікаво подавав інформацію, вчив правильно креслити. Визнаю, навіть допомагав своїм одногрупникам в цьому, мені це подобалось;

Автомобілі – ця дисципліна була пов’язана з моєю безпосередньою майбутньою професією.

Хочу подякувати свого улюбленого класного керівника Будовську Наталію Анатоліївну, яка підтримувала мене протягом всього навчання, допомагала та давала цінні поради.

 

Практику проходив на ПАТ «Північтранс». Запам'ятався дружній колектив. Дуже відкриті до спілкування та навчання студентів люди.

З одногрупниками ми навчались правильно заповнювати маршрутні листи, випускали водіїв на маршрути.

Після випускного у 2018 році поїхав жити до міста Санкт-Петербург.

 

Влаштувався на роботу в компанію ООО «Транс-Груп» Спб спеціалістом з міжнародних перевезень. Компанія спеціалізується на перевезенні TEU (морських контейнерів) на вантажних автомобілях.


Як тільки прийшов працювати в компанію будучи «зеленим» займався паперовою тяганиною, бо було мало досвіду. Але з часом мій керівник Шанін О.Г. виділив трьох клієнтів, з якими я працював. В мої обов’язки входило спілкуватися з ними, давати ставки на перевезення вантажу. В основному був напрямок Китай та найближчі провінції. Також були перевезення негабаритів, які мені теж доводилося контролювати на перевантажувальних пунктах Росії та Фінляндії, керувати навантажувально-розвантажувальними роботами.

 

Про мою роботу можна було б говорити довго, це було дуже цікаво.

В 2020 році був вимушений повернутися в рідне місто Кривий Ріг.

На даний час працюю в компанії Meest Express, яка теж спеціалізується на перевезенні вантажів та посилок. Під моїм керівництвом близько 30 кур'єрів, яким я маю скласти маршрути по місту ї випустити їх на маршрут як можна швидше, контролювати їх в процесі роботи.


solovih 1 solovih  2 solovih 3

solovih 4 solovih 5 solovih 6

solovih 7 solovih 8 solovih 9

 
Усі права захищено. Автотранспортний фаховий коледж Криворізького Національного Університету. Україна, Кривий Ріг.