ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

"АВТОТРАНСПОРТНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"

dom white pismo white set white


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056) 494-83-23

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Гуртожиток

НАШ ГУРТОЖИТОК

    Gurtogitok

Це дев`ятиповерхова будівля, в якій є зручні кімнати,облаштовані кухні,просторі холи. В кожній кімнаті проживає 2-3 чоловіка. 

 

Obchejitiye Obcheg kuhnya

 


 

         Студенти Автотранспортного коледжу часто називають гуртожиток другою домівкою. Адже тут вони здійснюють перші кроки в самостійне життя.

Викладачі та вихователь гуртожитку дбають про те, щоб випускники коледжу були не тільки кваліфікованими фахівцями, а й всебічно грамотними та фізично-загартованими особистостями.

Виховна робота в гуртожитку передбачає організацію годин самопідготовки, організацію заходів з дозвілля, залучення до роботи в студентській раді та різних гуртках.

Цікаво проходять вечори відпочинку: « Студентський меридіан», «Вечорниці у колі світлиці», «Чорнобильські дзвони», «Розкажи мені про себе», «Моя майбутня професія», тижні циклових комісій та інші заходи.

Соціально-психологічною службою проводяться тренінги з різних соціальних проблем: «Розв’язання конфліктів», «Ні-наркотикам», «Так здоровому способу життя», «Ми за здоров’я без куріння», та інше.

На стендах гуртожитку зажди можна знайти цікаву інформацію, оголошення, привітання з нагоди визначних подій і свят.

Мешканці гуртожитку активні в соціальнозначущих акціях: «Запали свічку пам’яті», «З добром до дітей», «Підтримаємо тих, хто опинився в складних життєвих умовах»та волонтерській роботі.

Систематично радою гуртожитку проводяться рейди перевірки, спрямовані на покращення санітарного стану і естетичного оформлення кімнат та поверхів. Кращі отримують перехідні нагороди та смачні призи.

В 2014 р. гуртожиток відзначено грамотою Жовтневої районної у місті ради.

Постійно відбувається оновлення майна кімнат гуртожитку, побутових та допоміжних приміщень для зручності студентів гуртожитку.

Вихователь, комендант гуртожитку, класні керівники підтримують тісний зв'язок з батьками студентів для більш кращого індивідуального та диференційного підходу до кожного студента.


Положення про студентський гуртожиток

Гуртожиток ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ" вул. Едуарда Фукса 26а.

Проектна потужність - 408 місць, 135 кімнат.

Плата за проживання - 392 грн.

 
Усі права захищено. Автотранспортний фаховий коледж Криворізького Національного Університету. Україна, Кривий Ріг.