ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

"АВТОТРАНСПОРТНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"

dom white pismo white set white


Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса (Тухачевського), буд.26а

Звідки Ви дізнались про коледж?
 

map

res

drcoz

160x78

Наша адреса:

Телефон-факс: (056) 411-50-07

Поштова адреса: 50042,

Дніпропетровська область

м. Кривий Ріг,

вул. Едуарда Фукса

(Тухачевського), буд.26а

Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Гуртожиток

НАШ ГУРТОЖИТОК

    Gurtogitok

 

 Для сотень студентів студентський гуртожиток стає другою домівкою, куди завжди хочеться повертатися після напруженого навчального дня, де можна і відпочити, і провести час із друзями, і наполегливо працювати над собою, і здобувати нові знання.  Гуртожиток Автотранспортного коледжу є таким місцем для всіх своїх мешканців,адже тут вони здійснюють перші кроки в самостійне життя.Тут кожен навчається відповідальності, дисциплінованості, знаходить нових друзів, набуває нових  навичок  комунікації та ведення побуту. 

  Кімнати для проживання на 2-3 чоловіка, облаштовані ліжками, шафами, столами, книжковими поличками, стільцями.

 

 12345  12344

Obchejitiye Obcheg kuhnya

 

    Для навчання та самоосвіти створена кімната самопідготовки, а за для комфортного побуту студентів є душова кімната, оснащені сучасними бойлерами, кухні, туалети, побутові кімнати – на кожному поверсі, пральна машинка, швидкісний безлімітний інтернет. Режим пропуску у гуртожиток контролюється черговим вахтером.

    Гуртожиток містить 78 кімнат, 234 місць. Для студентів створені і підтримуються належні соціально-побутові умови проживання та навчання. Гуртожиток розміщений на території коледжу, що створює можливості зручного та вільного доступу студентів до бібліотеки, спортивної зали. Поблизу гуртожитку розміщені продовольчі магазини, діє розгалужене транспорте сполучення.

    Викладачі та вихователь гуртожитку дбають про те, щоб випускники коледжу були не тільки кваліфікованими фахівцями, а й всебічно грамотними та фізично-загартованими особистостями.

  Виховна робота в гуртожитку передбачає організацію годин самопідготовки, організацію заходів з дозвілля, залучення до роботи в студентській раді та різних гуртках. Цікаво проходять вечори відпочинку: «Студентські роки – часточка нашого життя», «Чорнобильські дзвони», вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні «Борітеся - поборете, вам Бог помагає!», «Моя майбутня професія», тижні циклових комісій та інші заходи.

 

12345678  12345789

 

Соціально-психологічною службою проводяться тренінги з різних соціальних проблем: «Як уникнути суперечностей і запобігти конфліктів», «Психологія суїцидів», «Наркоманія – чума ХХІ століття», «Так здоровому способу життя», Ми за здо-ров’я без куріння» та інше.

На стендах гуртожитку зажди можна знайти цікаву інформацію, оголошення, привітання з нагоди визначних подій і свят.

Мешканці гуртожитку активні в соціальнозначущих акціях: «Запали свічку пам’яті», «Підтримаємо тих, хто опинився в складних життєвих умовах»та волонтерській роботі.

Систематично радою гуртожитку проводяться рейди перевірки, спрямовані на покращення санітарного стану і естетичного оформлення кімнат та поверхів. Проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку, студенти що брали участь одержують заохочувальні сувеніри, переможці конкурсу отримують смачні призи та нагороди.

Постійно відбувається оновлення майна кімнат гуртожитку, побутових та допоміжних приміщень для зручності студентів гуртожитку.

Вихователь гуртожитку, комендант, класні керівники підтримують тісний зв'язок з батьками студентів для більш кращого індивідуального та диференційного підходу до кожного студента.

 


Положення про студентський гуртожиток

Гуртожиток ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ"

вул. Едуарда Фукса 26а.

 
Усі права захищено. Автотранспортний фаховий коледж Криворізького Національного Університету. Україна, Кривий Ріг.